تصویر منتخب

پیوندها

آمار بازدید

12امروزmod_vvisit_counter
832دیروزmod_vvisit_counter
2217این هفتهmod_vvisit_counter
3528هفته گذشتهmod_vvisit_counter
10949این ماهmod_vvisit_counter
10398ماه گذشتهmod_vvisit_counter
571071کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 10 مهمان حاضر
IP شما: 3.90.12.112
 , 
امروز: 05 اردیبهشت 1398
دکتر احمد فاطمی در یادداشتی اینستاگرامی به مناسبت روز دانشجو، نقد و نظر خود را در رابطه جنبش دانشجویی بیان داشت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 19:45

دکتر احمد فاطمی به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو با یادداشتی اینستاگرامی جنبش دانشجویی را مورد نقد و بررسی قرارداده اند. متن این یادداشت به شرح زیر است:

باسمه تعالی

جنبش دانشجویی یکی از تاثیرگذارترین جنبشی بود که چه در قبل از انقلاب و چه بعد از آن نقش بارزی در تحولات سیاسی کشور داشته است و در شرایط فقدان احزاب قدرتمند و تاثیر گذار در برخی مواقع بار آنان را نیز بر دوش کشیده است. ما هیچگاه نقش تشکلهای دانشجویی را در پیشتازی و حتی راهبری تحولات سیاسی کشور بخصوص در اواسط دهه شصت و نیز دهه هفتاد فراموش نمیکنیم. اما متاسفانه در چند سال اخیر دستهایی تلاش کرده اند شمع جنبش دانشجویی را خاموش یا کم فروغ سازند و دانشجویان را در رخوت و بی انگیزگی گرفتار سازند. اینکه امروز چرا جنبش دانشجویی در حالت رکود و رخوت بوده و نمیتواند نقش تاریخی خود را در تحولات سیاسی کشور ایفا نماید، امری است که باید از ابعاد مختلف آسیب شناسی شود. به امید روزی که شوق فعالیت سیاسی در قالب تشکلهای اصیل از متن دانشجویان نه تشکلهای فرمایشی به دانشجویان و دانشگاههای ما برگردد. روز دانشجو بر دانشجویان عزیز مبارک باد.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید